Itt vagyTartalom / Vereség hazai pályán, Dány - Tahitótfalu 1:2 (1:1)

Vereség hazai pályán, Dány - Tahitótfalu 1:2 (1:1)

Beküldte jadzi - Ekkor: 2008 September 16

Vasárnap (2008.09.14.) hazai pályán játszottunk. Az ellenfél Tahitótfalu csapata volt.
Küzdős, hajtós meccsen kaptunk ki a nem túl jelentős játéktudással rendelkező ellenféltől. Az első gólt a Tahitótfalu szerezte az I. félidő 12.-ik percében (0:1). Csapatunk folyamatosan támadt, és a 28.-ik percben egy gyönyörű támadás végén sikerült kiegyenlíteni (képünkön láthatják az egyenlítő gólt) (1:1).
A II.-ik félidő nem hozott változást a játék képében, görcsösen támadtunk, de ez nem volt eredményes. Ahogy lenni szokott (sajnos) a nagy akarás az ellenfélnek kedvezett, és a II. félidő 28.-ik percében az ellenfél egy távoli (kb. félpályáról eleresztett) lövése betalált a kapunkba (1:2). A cserék nem hoztak változást, az eredmény ez maradt. Innentől kezdve szétesett a játék, a játékosaink egyedül próbálták megoldani a helyzeteket, és ez általában nem sikerült.
Valami jót is mondjunk, az egyik cserében örömmel láttuk a betegsége után visszatért Tóth Danit. Sikeres további pályafutást kívánunk neki.
A bíró nem "lejtett" egyik oldalra sem, habár volt egy-két érthetetlen ítélete mindkét oldalon.
A játék képe alapján nyernünk kellett volna, de sajnos ez elmaradt. Legközelebb jobb lesz!