Itt vagyTartalom / Szép volt fiúk! Dány - Aszód : 2-1

Szép volt fiúk! Dány - Aszód : 2-1

Beküldte jadzi - Ekkor: 2008 August 31

Újabb győzelem született hazai pályán a dányi felnőtt focicsapat jóvoltából.

Küzdelmes meccsen, egyenrangú ellenfele volt csapatunk az Aszódiaknak. Az első félidő 0-0 eredménye erősen döntetlen jelleget hordott magában, de a második félidő elején az aszódi csapat erőteljes játéka meghozta számukra az első gólt (mint kiderült nekik az egyetlent!). Ebben az időszakban több kapufát is rúgtak, de nekünk szerencsénk volt, mindig kifelé pattant a labda! Aztán megszületett az egyenlítő gólunk, majd viszonylag rövid idő múlva egy akció végén a győztes gólt is megszereztük.
A meccs végén az aszódi szurkolók -akik szép számban voltak jelen- mérgelődve hagyták el a pályát, ugyanis kicsit nagyképűek voltak meccs előtt, ők biztosra vették a győzelmüket. De mint tudjuk a labda gömbölyű, a meccset meg gólra játsszák!
Egy napsütéses vasárnap délután, egy izgalmas meccsen győzve szereztek kellemes másfél órát a focidrukkereknek a fiúk! Csak így tovább!